| internal vehicle number: | V1202616017 |
| brand: | Seat |
| model: | Mii Mii Hatchback 1.0 12V (CHYA) [44kW] (10-2011/07-2019) |
| fuel: | petrol |
| power: | 44 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| ERD: | 2015 / 2 |
| mileage: | 111.003 KM |
| sales price nl: | € 3.995 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | VSSZZZAAZED32**** |
| motor code: | CHYA |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 840 kg |
| damages: | achter schade schades rondom=20
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v
lichtm=
etalen velgen
metallic lak