
| brand: | Skoda |
| model: | Octavia 1.0TSI 81kW Business Plus Edition Plus Pano |
| fuel: | petrol |
| power: | 81 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| transmission: | manual transmission |
| ERD: | 2021 / 2 |
| mot till: | 17-02-2027 |
| mileage: | 127.245 KM |
| sales price nl: | € 12.350 including vat |
| gross export price: | € 11.300 |
| net export price: | € 9.450 |
| V.A.T. / margin: | V.A.T. |
| colour: | black |
| varnish: | metallic |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.213 kg |
| damages: | bumper lights rear rear damage spare wheel storage damaged all airbags intac driveable damage |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
