| internal vehicle number: | V1202615386 |
| brand: | Skoda |
| model: | Roomster Roomster (5J) MPV 1.4 16V (BXW) [63kW] (09-2006/05-2015) |
| fuel: | petrol |
| power: | 63 kW |
| engine capacity: | 1390 cc |
| ERD: | 2007 / 3 |
| mileage: | 380.000 KM |
| sales price nl: | € 795 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | TMBMC65J47503**** |
| motor code: | BXW |
| colour: | blauw |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.174 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen motor defect start niet
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling