
| brand: | Skoda |
| model: | Superb 1.8TSI 132kW Automaat Sportline Business |
| fuel: | petrol |
| power: | 132 kW |
| engine capacity: | 1798 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2017 / 3 |
| mot till: | 03-10-2026 |
| mileage: | 124.915 KM |
| sales price nl: | € 9.600 |
| gross export price: | € 8.900 |
| net export price: | € 8.900 VAT. not applicable |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | brown |
| varnish: | metallic |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.405 kg |
| damages: | front door damaged left side damaged rear door damaged rear fender broke tailgate bumper rear damage rear lights left all airbags intac car is mobile to maneuvre |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
