| internal vehicle number: | V1202612856 |
| brand: | Suzuki |
| model: | Grand-vitara Grand Vitara I (FT/GT/HT) SUV 2.0 16V (J20A) [94kW] (03-1998/07-2003)= |
| fuel: | petrol |
| power: | 94 kW |
| engine capacity: | 1995 cc |
| ERD: | 2000 / 12 |
| mileage: | 221.706 KM |
| sales price nl: | € 2.495 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | JSAFTA52V0015**** |
| motor code: | J20A |
| colour: | rood |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 1.235 kg |
| damages: | roest schades rondom=20
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
metallic lak