
| brand: | Tesla |
| model: | Model 3 75kWh Long Range 258kW Dual motor |
| fuel: | electric |
| power: | 258 kW |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2019 / 2 |
| mot till: | 27-02-2027 |
| mileage: | 275.890 KM |
| sales price nl: | € 14.200 including vat |
| gross export price: | € 14.200 |
| net export price: | € 11.750 |
| V.A.T. / margin: | V.A.T. |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | sedan |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.831 kg |
| damages: | damaged door sill damaged rear door right front door damaged right side damaged all airbags intac driveable damage |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
Premium Long Range AWD 78 kWh Pano LED ACC Ventilatie Leder
