
| brand: | Tesla |
| model: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| fuel: | electric |
| power: | 366 kW |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2023 / 12 |
| mot till: | 09-12-2027 |
| mileage: | 65.955 KM |
| sales price nl: | € 23.800 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | sedan |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.799 kg |
| damages: | broken head light right bumper damaged hood front damage windshield broken driver airbag broken roof airbag steeringwheel airbag broken car is mobile to maneuvre Gordel |
| details: | Wok Melding Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
