
| brand: | Tesla |
| model: | Model Y 58kWh 175kW RWD |
| fuel: | electric |
| power: | 175 kW |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2023 / 6 |
| mot till: | 08-06-2027 |
| mileage: | 59.829 KM |
| sales price nl: | € 22.700 including vat |
| gross export price: | € 22.700 |
| net export price: | € 18.750 |
| V.A.T. / margin: | V.A.T. |
| colour: | white |
| varnish: | pearl |
| body: | mpv |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.884 kg |
| damages: | broken head light right bumper front damage left front fender damaged damaged rear panel fender front damaged right side damaged all airbags intac driveable damage |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
