| internal vehicle number: | V1202610539 |
| brand: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| ERD: | 2007 / 3 |
| mileage: | 224.082 KM |
| sales price nl: | € 895 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | JTDKG18C90N14**** |
| motor code: | 1KR-FE |
| colour: | blauw |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 805 kg |
| damages: | schades rondom versnellingsbak is niet 100%
|
options
elek ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak