| internal vehicle number: | V1202614375 |
| brand: | Toyota |
| model: | Verso Verso MPV 1.8 16V VVT-i (2ZRFAE) [108kW] (04-2009/08-2018) |
| fuel: | petrol |
| power: | 108 kW |
| engine capacity: | 1798 cc |
| ERD: | 2010 / 6 |
| mileage: | 235.843 KM |
| sales price nl: | € 3.750 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | NMTDG26R40R01**** |
| motor code: | 2ZRFAE |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.395 kg |
| damages: | schades rondom front schade
|
options
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v/a