| internal vehicle number: | V1202606234 |
| brand: | Toyota |
| model: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (04-2002/09-2005) |
| fuel: | petrol |
| power: | 64 kW |
| engine capacity: | 1298 cc |
| ERD: | 2004 / 10 |
| mileage: | 211.789 KM |
| sales price nl: | € 795 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | VNKJL12320A11**** |
| motor code: | 2SZFE |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 2 |
| weight: | 870 kg |
| damages: | auto heeft rondom gebruikersschade auto is nog rijdbaar koppeling ver=
sleten=20
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v