| internal vehicle number: | V1202614699 |
| brand: | Toyota |
| model: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (04-2002/09-2005) |
| fuel: | petrol |
| power: | 64 kW |
| engine capacity: | 1298 cc |
| ERD: | 2003 / 2 |
| mileage: | 209.335 KM |
| sales price nl: | € 895 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | VNKJL12350A03**** |
| motor code: | 2SZFE |
| colour: | blauw |
| number of doors: | 2 |
| weight: | 870 kg |
| damages: | schades rondom start en loopt goed. slechte lak
|
options
abs remsysteem
airco
elek ramen v