
| brand: | Volkswagen |
| model: | Golf 1.4TSI 110kW Automaat Pano GTE |
| fuel: | hybrid petrol |
| power: | 110 kW |
| engine capacity: | 1395 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2015 / 12 |
| mileage: | 204.664 KM |
| sales price nl: | € 7.650 including vat |
| gross export price: | € 7.650 |
| net export price: | € 6.350 |
| V.A.T. / margin: | V.A.T. |
| colour: | black |
| varnish: | metallic |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.499 kg |
| damages: | broken head light right door sill damaged front door damaged left side damaged rear door damaged fender front damaged right side damaged broken airbag left seat broken roof airbag car is mobile to maneuvre |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
8 TSI 110 PK EDITION NAVI CLIMA CAMERA LED PRIVACY GLASS B.J 2023
