
| brand: | Volkswagen |
| model: | Polo 1.0 TSI 12V Hatchback 4Dr Benzine 999cc 70kW (95pk) FWD |
| fuel: | petrol |
| power: | 70 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2019 / 12 |
| mot till: | 24-01-2026 |
| mileage: | 142.742 KM |
| sales price nl: | € 6.950 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | black |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.085 kg |
| damages: | broken head light left bumper damaged hood windshield front door damaged left front fender damaged |
| details: | Registration papers available |
1.0 12V BlueMotion Technology Hatchback 4Dr Benzine 999cc 55kW (75pk) FWD
2.0 GTI Turbo 16V Hatchback 4Dr Benzine 1.984cc 152kW (207pk) FWD
1.0 TSI 95pk BlueMotion Edition 5drs - nap - navi - airco - cruise - lmv - 4x elektr ramen - privacy glass
