| internal vehicle number: | 31943 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Polo 1.2-12V Optive Airco |
| fuel: | petrol |
| power: | 47 kW |
| engine capacity: | 1198 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2006 / 3 |
| mileage: | 285.363 KM |
| sales price nl: | € 1.150 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | blue |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 991 kg |
| damages: | all airbags intac coolers okay driveable damage engine runs frame is okay straight lined on the wheels inruil auto rondom lichte gebruikerssporen
|
| details: | Registration papers available
|
options
Sales
- all keys available
- mileage check
achterbank in delen neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
getint warmtewerend glas
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
voorstoelen in hoogte verstelbaar
zij airbag(s) voor