| internal vehicle number: | 151236 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Polo 1.2-12V Trendline 5-DRS Airco Bluetooth |
| fuel: | petrol |
| power: | 51 kW |
| engine capacity: | 1198 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2010 / 12 |
| mot till: | 01-03-2027 |
| mileage: | 260.717 KM |
| sales price nl: | € 1.575 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WVWZZZ6RZBY15**** |
| colour: | black |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 967 kg |
| damages: | Rijdbare voor- en rechter zijschade
|
| details: | Alle airbags oke Compleet kenteken Leuke Polo met airco!
|
options
achterbank neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
anti blokkeer systeem
anti doorslip regeling
audio installatie
bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
bumpers in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
derde remlicht
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
elektronisch stabiliteits programma
euro 5
getint warmtewerend glas
stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur verstelbaar