
| brand: | Volvo |
| model: | Xc-60 2.0D4 140kW Automaat FWD Ocean Race Schuifkantel |
| fuel: | diesel |
| power: | 140 kW |
| engine capacity: | 1969 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2016 / 1 |
| mileage: | 283.289 KM |
| sales price nl: | € 10.800 |
| gross export price: | € 9.350 |
| net export price: | € 9.350 VAT. not applicable |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | white |
| varnish: | metallic |
| body: | suv |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.633 kg |
| damages: | parking damage usermarks car is mobile to maneuvre Motor loopt onregelmatig en rookt Waarschijnlijk Koppakking/Kop Engine runs irregularly and smokes probably head gasket/head. Motor läuft unregelmäßig und raucht wahrscheinlich Zylinderkopfdichtung/Kopf |
| details: | Registration papers available Geen INruil! |
2.0 T8 223KW Twin Engine AWD Inscription HUD Pano Clima Navi
