| internal vehicle number: | V1202615225 |
| brand: | Audi |
| model: | A4 A4 Avant (B8) Combi 1.8 TFSI 16V (CCUA) [118kW] (11-2007/03-2012) |
| fuel: | petrol |
| power: | 118 kW |
| engine capacity: | 1781 cc |
| ERD: | 2009 / 3 |
| mileage: | 286.588 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WAUZZZ8K39A20**** |
| motor code: | CCUA |
| gearbox number / code: | LLV |
| colour: | lz9y phantomschwarz-met. |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.445 kg |
options
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
elek ramen v
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
start/stop systeem