| internal vehicle number: | V1202615130 |
| brand: | Audi |
| model: | A6 A6 (C6) Sedan 2.4 V6 24V (BDW) [130kW] (05-2004/10-2008) |
| fuel: | petrol |
| power: | 130 kW |
| engine capacity: | 2393 cc |
| ERD: | 2006 / 11 |
| mileage: | 262.841 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WAUZZZ4F97N06**** |
| motor code: | BDW |
| gearbox number / code: | JZF |
| colour: | ly7g quarzgrau-met. |
| body: | sedan |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.530 kg |
options
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling=
climatronic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
reg=
ensensor
remschijven