| internal vehicle number: | V1202614243 |
| brand: | BMW |
| model: | 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 116i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-201=
1/02-2015) |
| fuel: | petrol |
| power: | 100 kW |
| engine capacity: | 1598 cc |
| ERD: | 2012 / 10 |
| mileage: | 164.978 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WBA1A11020E91**** |
| motor code: | N13-B16A |
| gearbox number / code: | GS617BG |
| colour: | 300 alpine white |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.265 kg |
options
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
lichtmetalen velgen
pdc=
regensensor