| internal vehicle number: | V1202615620 |
| brand: | Citroën |
| model: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (1KR-FE(CFB)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| ERD: | 2006 / 4 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | VF7PMCFAC8902**** |
| motor code: | 1KR-FE(CFB) |
| gearbox number / code: | C550 |
| colour: | ktb gris gallium-met. |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 795 kg |
options
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
licht=
metalen velgen
metallic lak