| internal vehicle number: | V1202602943 |
| brand: | Ford |
| model: | Fiesta Fiesta 7 Hatchback 1.1 Ti-VCT 12V 70 (XPJA) [51kW] (01-2017/...) |
| fuel: | petrol |
| power: | 51 kW |
| engine capacity: | 1084 cc |
| ERD: | 2018 / 3 |
| mileage: | 79.227 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WF0JXXGAHJJY0**** |
| motor code: | XPJA |
| gearbox number / code: | H1BR7002GFJ |
| colour: | g1 shadow black |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.035 kg |
options
16 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
regensensor
start/stop systeem