| internal vehicle number: | V1202612388 |
| brand: | Lancia |
| model: | Voyager Voyager (RT) MPV 2.8 CRD 16V (ENS) [120kW] (09-2011/12-2014) |
| fuel: | diesel |
| power: | 120 kW |
| engine capacity: | 2768 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2012 / 4 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | 2C4RLAA56CR27**** |
| motor code: | ENS |
| colour: | pxr nero indomito-met. |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 2.142 kg |
options
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor