| internal vehicle number: | V1202608754 |
| brand: | Mercedes |
| model: | A-klasse A (W176) Hatchback 1.6 A-180 16V (M270.910) [90kW] (09-2012/05-2018) |
| fuel: | petrol |
| power: | 90 kW |
| engine capacity: | 1595 cc |
| ERD: | 2014 / 12 |
| mileage: | 115.000 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WDD1760421J34**** |
| motor code: | M270.910 |
| gearbox number / code: | 711643 |
| colour: | 696 nachtschwarz |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.270 kg |
options
5 gaats
airco
elek ramen v/a
start/stop systeem
17 inch
abs remsysteem=
centrale portiervergrendeling
lichtmetalen velgen