| internal vehicle number: | V1202607965 |
| brand: | Mercedes |
| model: | Cla-klasse CLA (117.3) Sedan 1.6 CLA-180 16V (M270.910) [90kW] (01-2013/03-2019)= |
| fuel: | petrol |
| power: | 90 kW |
| engine capacity: | 1595 cc |
| ERD: | 2013 / 11 |
| mileage: | 191.252 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WDD1173421N02**** |
| motor code: | M270.910 |
| gearbox number / code: | 724002 |
| colour: | 650 calcitweiss/zirrusweiss |
| body: | sedan |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.330 kg |
options
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v/a
koplamp sproeiers
lichtmetalen velgen
pdc
r=
egensensor
start/stop systeem