| internal vehicle number: | V1202612673 |
| brand: | Opel |
| model: | Combo Combo Van 1.3 CDTI 16V ecoFlex (A13FD) [66kW] (02-2012/12-2018) |
| fuel: | diesel |
| power: | 66 kW |
| engine capacity: | 1248 cc |
| ERD: | 2013 / 8 |
| mileage: | 213.137 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | W0L6WXC1AD953**** |
| motor code: | A13FD |
| gearbox number / code: | MML |
| colour: | 5pu polar white |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.360 kg |
options
15 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
pdc