| internal vehicle number: | V1202615046 |
| brand: | Opel |
| model: | Corsa Corsa E Hatchback 1.2 16V (B12XEL(Euro 6)) [51kW] (09-2014/...) |
| fuel: | petrol |
| power: | 51 kW |
| engine capacity: | 1229 cc |
| ERD: | 2015 / 11 |
| mileage: | 112.841 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | W0L0XEP68G407**** |
| motor code: | B12XEL(Euro 6) |
| gearbox number / code: | MDG |
| colour: | gar graphitschwarz/carbon flash/m |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.063 kg |
options
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
asr
elek ramen v
esp
regensensor
=
remschijven