| internal vehicle number: | V1202614415 |
| brand: | Opel |
| model: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XEL(Euro 6)) [66kW] (09-2014/...) |
| fuel: | lpg |
| power: | 66 kW |
| engine capacity: | 1398 cc |
| ERD: | 2016 / 4 |
| mileage: | 142.835 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | W0L0XEP08G607**** |
| motor code: | B14XEL(Euro 6) |
| gearbox number / code: | MDG |
| colour: | gaz schneeweiss/olympic white |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 1.041 kg |
options
16 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
start/stop systeem