| internal vehicle number: | V1202615525 |
| brand: | Opel |
| model: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XER(Euro 6)) [66kW] (09-2014/12-2019) |
| fuel: | petrol |
| power: | 66 kW |
| engine capacity: | 1398 cc |
| ERD: | 2017 / 11 |
| mileage: | 130.147 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | W0V0XEP68J401**** |
| motor code: | B14XER(Euro 6) |
| gearbox number / code: | MDG |
| colour: | gk3 son of a gun |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.063 kg |
options
17 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak