| internal vehicle number: | V1202609117 |
| brand: | Peugeot |
| model: | 108 108 Hatchback 1.0 12V (1KRFE(CFB)) [51kW] (05-2014/...) |
| fuel: | petrol |
| power: | 51 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| ERD: | 2016 / 10 |
| mileage: | 164.850 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | VF3PSCFB3GR12**** |
| motor code: | 1KRFE(CFB) |
| gearbox number / code: | C551 |
| colour: | exz noir caldera-met. |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 830 kg |
options
14 inch
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
esp
start/stop sy=
steem
4 gaats
airco
elek ramen v
metallic lak