| internal vehicle number: | V1202614997 |
| brand: | Peugeot |
| model: | 108 108 Hatchback 1.2 VTi 12V (EB2D(HMT)) [60kW] (05-2014/...) |
| fuel: | petrol |
| power: | 60 kW |
| engine capacity: | 1199 cc |
| ERD: | 2015 / 2 |
| mileage: | 157.647 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | VF3PAHMTBER26**** |
| motor code: | EB2D(HMT) |
| gearbox number / code: | 20CR16 |
| colour: | elb bleu smalt-met. |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 840 kg |
options
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v
esp
r=
egensensor
remschijven