| internal vehicle number: | V1202615471 |
| brand: | Seat |
| model: | Altea Altea XL (5P5) MPV 1.8 TFSI 16V (CDAA) [118kW] (01-2007/07-2015) |
| fuel: | petrol |
| power: | 118 kW |
| engine capacity: | 1784 cc |
| ERD: | 2010 / 6 |
| mileage: | 217.049 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | VSSZZZ5PZAR03**** |
| motor code: | CDAA |
| gearbox number / code: | MGL |
| colour: | lw5t azul nayara-met. |
| body: | mpv |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.425 kg |
options
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak