| internal vehicle number: | V1202609102 |
| brand: | Skoda |
| model: | Yeti Yeti (5LAC) SUV 1.2 TSI 16V (CBZB) [77kW] (09-2009/05-2015) |
| fuel: | petrol |
| power: | 77 kW |
| engine capacity: | 1197 cc |
| ERD: | 2010 / 3 |
| mileage: | 187.450 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | TMBJF75L0A602**** |
| motor code: | CBZB |
| gearbox number / code: | LHX |
| colour: | beige |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.245 kg |
options
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
16 inch
esp
pdc
elek ramen =
v
regensensor
koplamp sproeiers