| internal vehicle number: | V1202609873 |
| brand: | Smart |
| model: | Forfour Forfour (453) Hatchback 5-drs 1.0 12V (M281.920) [52kW] (07-2014/...)= |
| fuel: | petrol |
| power: | 52 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| ERD: | 2017 / 1 |
| mileage: | 65.230 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WME4530421Y10**** |
| motor code: | M281.920 |
| gearbox number / code: | 700120 |
| colour: | edco graphite grey-met. |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 875 kg |
options
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
esp
klapruit achter
lichtmetalen velgen=
metallic lak
start/stop systeem