| internal vehicle number: | V1202613373 |
| brand: | Suzuki |
| model: | Celerio Celerio (LF) Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10C) [50kW] (03-2014/...) |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 996 cc |
| ERD: | 2015 / 2 |
| mileage: | 229.243 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | MMSLFE62S0010**** |
| motor code: | K10C |
| gearbox number / code: | ZIE BAK |
| colour: | ztu mineral grey |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 790 kg |
options
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v