| internal vehicle number: | V1202615107 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 TSI 122 16V (CAXA(Euro 5)) [90kW] (10-200=
8/11-2012) |
| fuel: | petrol |
| power: | 90 kW |
| engine capacity: | 1390 cc |
| ERD: | 2012 / 1 |
| mileage: | 201.144 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WVWZZZ1KZCW22**** |
| motor code: | CAXA(Euro 5) |
| gearbox number / code: | MCB |
| colour: | lc5m moonlightblue-met. |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.190 kg |
options
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak