| internal vehicle number: | V1202608775 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VIII (CD1) Hatchback 1.5 eTSI 16V (DFYA) [110kW] (12-2019/...) |
| fuel: | hybrid petrol |
| power: | 110 kW |
| engine capacity: | 1498 cc |
| ERD: | 2020 / 2 |
| mileage: | 170.000 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WVWZZZCDZLW80**** |
| motor code: | DFYA |
| gearbox number / code: | UBY |
| colour: | la7w reflexsilber-met. |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.280 kg |
options
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
keyless entry
esp
18 inch
p=
dc
elek ramen v/a
regensensor
start/stop systeem