| internal vehicle number: | V1202608096 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYA) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| fuel: | petrol |
| power: | 44 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| ERD: | 2018 / 7 |
| mileage: | 197.299 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WVWZZZAAZJD20**** |
| motor code: | CHYA |
| gearbox number / code: | SEQ |
| colour: | lb9a candyweiss |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 840 kg |
options
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
esp
klapruit achter
start/stop systeem