
| oma tunniste: | 357 |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | Vito 119 (140kW) L3 Pro Automaat Dubbele schuifdeuren BPM Vrij! |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 140 kW |
| moottorin koko: | 1950 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 7 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2024 / 12 (2024 / 12) |
| määräajoin hyväksytty: | 10-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 4.272 KM |
| : | € 59.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.934 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 190 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Mercedes-Benz Model: Vito Type: 119 (140kW) L3 Pro Automaat Dubbele schuifdeuren BPM Vrij! Carrosserievorm: Bestelbus Technische informatie Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Achterwielaandrijving Maten en gewichten Laadvermogen: 1.934 kg GVW: 3.868 kg Afmetingen (LxBxH): 5370 x 1928 x 1910 cm Wielbasis: 3.430 cm Interieur Interieurkleur: black Aantal zitplaatsen: 3 Milieu Energielabel: A Staat Schade: schadevrij Aantal sleutels: 2 Financiële informatie BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206. |
Dorpstraat 58
7587 AD De Lutte
Nederland
