
| oma tunniste: | 6424 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Proace 1.6 D-4D Cool Comfort Airco Imperial Trekhaak Schuifdeur Cruise |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 1560 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 12 (2016 / 12) |
| määräajoin hyväksytty: | 02-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 211.043 KM |
| : | € 5.450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.485 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 144 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Toyota Model: ProAce Type: 1.6 D-4D Cool Comfort Airco Imperial Trekhaak Schuifdeur Cruise Carrosserievorm: Bestelbus Modelreeks: jun. 2016 - dec. 2019 Technische informatie Koppel: 210 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 69 liter Acceleratie (0-100): 15,9 s Topsnelheid: 145 km/u Maten en gewichten Laadvermogen: 1.125 kg GVW: 2.610 kg Afmetingen (LxBxH): 461 x 192 x 195 cm Wielbasis: 292 cm Interieur Aantal zitplaatsen: 3 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2) Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW Motorrijtuigenbelasting: € 139 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare voorschade Alle airbags oke Wok melding Getoonde prijs is exclusief BTW of netto export Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
Worker 2.0 D-4D Cool Comfort 2 x schuifdeur airco 107125 km !!!!!!
1.6 D-4D Cool Comfort Airco Imperial Trekhaak Schuifdeur Cruise
