| Brändi: | Audi |
| malli: | Q5 2.0 TFSI quattro Pro Line |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 155 kW |
| moottorin koko: | 1984 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 7 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 4 (2011 / 4) |
| määräajoin hyväksytty: | 13-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 187.462 KM |
| : | € 8.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.730 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 199 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Audi Model: Q5 Type: 2.0 TFSI quattro Pro Line Carrosserievorm: SUV Modelreeks: okt. 2008 - jun. 2012 Modelcode: 8R
Technische informatie Koppel: 350 Nm Aantal cilinders: 4 Tankinhoud: 75 liter Acceleratie (0-100): 7,2 s Topsnelheid: 222 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 474 x 193 x 166 cm Wielbasis: 281 cm
Gewichten Laadvermogen: 635 kg GVW: 2.365 kg Max. trekgewicht: 2.000 kg (ongeremd 750 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 8,6 l/100km (1 op 11,6) Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Auto Elburg B.V. Robbertsmatenstraat 24 8081HL ELBURG, NL 0525682235 http://www.autoelburg.nl verkoop@autoelburg.nl
Zeer mooie Audi. Schade achter-velg en bumper repareren. Auto is verrijdbaar.
Bedrijfsinformatie
Enkel op afspraak bezichtigen en afhalen . Tel 0525-682235 Viewing and collection by appointment only. Tel +31525682235
Inruil mogelijk.
Reserveren is niet mogelijk. Minimale aanbetaling is 20% van het aankoopbedrag. Bij alle advertenties en aangeboden voertuigen zijn prijs-, schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- lichtmetalen-velgen
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
Valaistus
- Xenon-koplampen
- mistlampen-voor
Airbag(s) hoofd voor
Airco separaat achter
Alarm klasse 3
Audio installatie
bi-xenon koplampen
Binnenspiegel automatisch dimmend
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
koplampreiniging
Lichtmetalen velgen 17"
Navigatiesysteem full map
Parkeersensor voor en achter
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk