| oma tunniste: | 6496 |
| Brändi: | Kia |
| malli: | Picanto 1.0 CVVT Business Navigatie Airco |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 51 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 2 (2015 / 2) |
| määräajoin hyväksytty: | 17-03-2026 |
| matkamittarin lukema: | 102.024 KM |
| : | € 1 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 820 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 95 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Kia Model: Picanto Type: 1.0 CVVT Business Navigatie Airco Modelreeks: feb. 2014 - apr. 2015
Technische informatie Koppel: 94 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 14,4 s Topsnelheid: 153 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm Wielbasis: 238 cm
Gewichten Laadvermogen: 520 kg GVW: 1.340 kg Max. trekgewicht: 700 kg (ongeremd 400 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: A
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4) Brandstofverbruik in de stad: 5 l/100km (1 op 20,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Historie Aantal eigenaren: 5
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare linker voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
Aansluiting USB
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Bluetooth
Brake Assist System
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Handsfree bluetooth
Hoofdsteunen achter
LED dagrijverlichting
Lichtsensor
Mistlampen
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Start/stop systeem
stuur en versnellingspook (kunst)leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar