
| oma tunniste: | 930 |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | C-klasse 200 CDI BlueEFFICIENCY |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 5 (2010 / 5) |
| määräajoin hyväksytty: | 21-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 261.813 KM |
| : | € 3.650 |
| : | € 3.650 |
| : | € 3.650 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.475 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 131 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Mercedes-Benz Model: C 200 Type: 200 CDI BlueEFFICIENCY Constructiedatum: 2010-05-01 Technische informatie Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Achterwielaandrijving Acceleratie (0-100): 9,2 s Maten en gewichten Laadvermogen: 605 kg GVW: 2.080 kg Wielbasis: 276 cm Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0) Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4) Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206. |
Dorpstraat 58
7587 AD De Lutte
Nederland

