
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Yaris 1.5 Hybrid Lease (Hatchback 5-dr.) |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 55 kW |
| moottorin koko: | 1500 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 14-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 92.723 KM |
| : | € 10.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | Helmi |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.060 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 75 g/km |
| erityispiirteet: | ZEER MOOIE DEALER ONDERHOUDEN AUTO GOED RIJDEND AUTO VERKOOP WEGENS OVERLIJDEN FAMILIE LID |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
