| oma tunniste: | V1202610284 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Polo Polo VI (AW1) Hatchback 5-drs 1.0 TSI 12V (DKLA) [70kW] (06-2017/...)= |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 8 |
| matkamittarin lukema: | 201.096 KM |
| : | € 8.295 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WVWZZZAWZKU06**** |
| moottorin koodi: | DKLA |
| väri-: | blauw |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.045 kg |
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling