| oma tunniste: | V1202615225 |
| Brändi: | Audi |
| malli: | A4 A4 Avant (B8) Combi 1.8 TFSI 16V (CCUA) [118kW] (11-2007/03-2012) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 118 kW |
| moottorin koko: | 1781 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 286.588 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WAUZZZ8K39A20**** |
| moottorin koodi: | CCUA |
| vaihdenumero: | LLV |
| väri-: | lz9y phantomschwarz-met. |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.445 kg |
vaihtoehtoja
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
elek ramen v
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
start/stop systeem