| oma tunniste: | V1202615130 |
| Brändi: | Audi |
| malli: | A6 A6 (C6) Sedan 2.4 V6 24V (BDW) [130kW] (05-2004/10-2008) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 130 kW |
| moottorin koko: | 2393 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2006 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 262.841 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WAUZZZ4F97N06**** |
| moottorin koodi: | BDW |
| vaihdenumero: | JZF |
| väri-: | ly7g quarzgrau-met. |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.530 kg |
vaihtoehtoja
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling=
climatronic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
reg=
ensensor
remschijven