| oma tunniste: | V1202614245 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 330e (B48-B20A) [185kW] (11-2015/10-2018) |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 185 kW |
| moottorin koko: | 1998 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 185.000 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WBA8E11020K82**** |
| moottorin koodi: | B48-B20A |
| vaihdenumero: | GA8P75HZ |
| väri-: | 668 schwartz 2 |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.635 kg |
vaihtoehtoja
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar=
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem