| oma tunniste: | V1202615586 |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (384F(CFA)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 211.239 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VF7PNCFAC8940**** |
| moottorin koodi: | 384F(CFA) |
| vaihdenumero: | C551 |
| väri-: | kta gris carlinite-met. |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 780 kg |
vaihtoehtoja
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
klapr=
uit achter
metallic lak