| oma tunniste: | V1202615029 |
| Brändi: | Kia |
| malli: | Picanto Picanto (TA) Hatchback 1.0 12V (G3LA) [51kW] (05-2011/06-2017) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 51 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 12 |
| matkamittarin lukema: | 330.000 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | KNABX511ACT16**** |
| moottorin koodi: | G3LA |
| vaihdenumero: | MB17 |
| väri-: | c5m cafe mocha-met. |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 820 kg |
vaihtoehtoja
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak